Rozdział III. Klejnot w Koronie.

Wrestling (Walka Pięściami)
Walka PięściamiJam jest Keributo, właściciel tego obiektu - rzekł starzec otwierając bramę. Witam najjaśniejszego w naszych skromnych progach. Tak jak obiecałem, zawodnicy są gotowi. Rzekł po czym zaprowadził ubraną w czarny płaszcz i kaptur osobę na arenę. Po chwili głos trąby sprawił, że bramy na areny zostały podniesione i na arenie pojawiło się 10 gladiatorów.
Keributo spojrzał na osobę, którą przyprowadził poczym spytał zlękniony.
-Tak jak prosiłeś jest 10 osób, lecz to będzie sporo kosztować. Mroczna postać nie odezwała się słowem po czym wyjęła sakiewkę i rzuciła mistrzowi areny pod nogi. Schylił się on po nią i nakazał rozpoczęcie walki. Gladiatorzy walczyli do momentu gdy jeden zostanie przy życiu. Gdy na arenie stał już tylko jeden gladiator zamaskowana postać uśmiechnęła się po czym zeskoczyła z wysokości dachu domu na arenę. Teraz zmierz się ze mną rzekł uśmiechając się. Gladiator zaśmiał się zobaczywszy człowieka bez broni o posturze starca po czym zaatakował. Po 30 sekundach walki ciało gladiatora powyginane w nieludzki sposób leżało pod butem postaci. Keributo twoi gladiatorzy zeszli na psy. Rzekł z pogardą. To nie oni stali się słabi wielki Malatroku, lecz ty nadzwyczajnie silny. To był Arkan, mistrz Gladiatorów naszego miasta Yhelom.
-Poznałeś mnie mimo to mnie wpuściłeś?
-Jak mógłbym się sprzeciwić. Rzekł cicho. Teraz nie tylko twa magia jest śmiercionośna.
Na te słowa mag uśmiechnął się lekko poczym znikł...


- Umiejętność Wrestling jest automatycznie używana podczas starcia, jeżeli postać nie ma broni. Jest ona używana do obliczenia szansy na trafienie przeciwnika i szansy na unik.
- Na poziomie umiejętności 70, Zapaśnik może użyć pierwszego specjalnego ataku.
- Na poziomie umiejętności 90, Zapaśnik może użyć drugiego specjalnego ataku.
- Zadane obrażenia są tym większe im więcej ma się siły oraz umiejętności takich jak Anatomia czy Taktyka.


Bazowe obrażeniaPrędkośćSpecjalne ataki
 1-4  2s Rozbrojenie Przeciwnika Atak Paraliżujący

Dodano: 2006-02-04
(Ostatnia Zmiana: 2016-08-26)