Rozdział III. Klejnot w Koronie.

Handlarz Osobliwości
Jak sama nazwa wskazuje ten NPC sprzedaje różne ciekawe osobliwości, w większości niedostępne nigdzie indziej. Choć bardzo drogie to wszystkie sprzedawane towary są niezwykle przydatne i ułatwiają rozgrywkę. Znaleźć go można w Porcie Morskim nieopodal tamtejszej tawerny a w swej ofercie ma:
 • Dwa nowe wierzchowce z unikalną grafiką:
  • Biała Boura - Zajmuje 2 punkty kontroli, jest odporna na słabe trucizny i ma niewielki plecak o pojemności do 600 kamieni. Niestety nie jest zbytnio bojowa i ma mało punktów życia.  - Za 3 miliony złotych monet.
  • Antyczny Ogar - Zajmuje 2 punkty kontroli, jest odporny na silne trucizny a jego potężna postawa pozwala także na przyjęcie kilku solidnych ciosów. - Za 3 miliony złotych monet.

  Ponadto oba wierzchowce od kupienia są przywiązane (bonded) i działają w PvM jak jaszczur bagienny/koń bojowy z założoną (zwykłą) zbroją. Pamiętajcie, by je karmić, aby nie uciekły...

 • Mistyczną Lunetę - Oprócz bardzo ładnej, nowej grafiki ten przedmiot oferuje możliwość podglądania, gdzie znajdują się pirackie statki pływające po morzach i oceanach. Zasilana Proszkiem z Kości Demona, za każdym użyciem pochłania jeden ładunek i podaje lokalizację losowego statku piratów. Dzięki niej będzie łatwiej niż kiedykolwiek namierzyć niesfornych piratów i zgarnąć ich łupy. - Za milion złotych monet.
 • Piracką Szkatułę - Ozdobny kufer z unikalną grafiką - Za 200 000 złotych monet.
 • Kryształową Kulę Odesłania - Kula kosztuje 200 000 złotych monet a dzięki jej mocy możemy odsyłać zwierzaki do stajni. Podobnie jak kula przywołania nie działa w podziemiach. Do działania potrzebuje 10 ładunków proszku z kości demona i ma pojemność do 300 sztuk proszku.
 • Proszek z Kości Demona - Nic inego jak sproszkowane kości demona. Służy do zasilania lunety a w przyszłości też innych ciekawostek i osobliwości. - Za tysiąc złotych monet od sztuki.

elfu
Dodano: 2015-05-26
(Ostatnia Zmiana: 2024-02-02)